Rozwód – pomoc prawna

Po prawie 12 latach małżeństwa zdecydowałam się odejść od męża. Sęk w tym, że nie miałam ani wiedzy, ani doświadczenia w kwestii rozwodów, a mąż stanowczo zadeklarował, że nie zamierza ze mną negocjować kwestii opieki nad synem i będzie domagał się, aby ten zamieszkał na stałe z nim.

Byłam przerażona i gotowa do rezygnacji z pomysłu rozwodu. Zwłaszcza że miałam świadomość, że rozwody w Kaliszu nie tylko nie są łatwe, ale wręcz potrafią ciągnąć się latami.

Rozwody w Kaliszu – pomoc adwokata

Ostatecznie potrzebując pomocy i wsparcia, zwróciłam się do kancelarii prawniczej, której powierzyłam prowadzenie mojej sprawy. Dzięki ich kompleksowej opiece i wsparciu, które otrzymywałam na każdym etapie prowadzenia sprawy, rozwód udało się przeprowadzić stosunkowo szybko, a co najważniejsze dla mnie i dla dziecka – bezboleśnie. Prawnik tak poprowadził negocjacje przed sprawą sądową, że mój mąż ostatecznie zdecydował się na kompromis w kwestii opieki nad synem, a na salę sądową wchodziliśmy ze wspólnie wynegocjowanym porozumieniem. Dzięki temu sam, proces był właściwie bezbolesny i krótki.