Jak się pozbyć problemów z rozstępami?

Wielu osobom wydaje się, że skuteczna walka z rozstępami nie jest możliwa. Owszem, wszyscy słyszymy o tym, że można im zapobiegać, panuje jednak przekonanie, że rozstępy już obecne pozostaną z nami na zawsze.

Gabinet MediLaser jest miejscem, w którym skutecznie walczy się z takim przekonaniem, a jedną z metod pozwalających na usuwanie rozstępów okazuje się być karboksyterapia.

Usuwanie rozstępów – skuteczne sposoby

Choć jej popularność nie jest jeszcze tak duża, jak ta, z którą mamy do czynienia w odniesieniu do zabiegów z wykorzystaniem lasera, już dziś karboksyterapia zbiera świetne opinie. Terapia dwutlenkiem węgla jest zabiegiem o dużej skuteczności, jej plusem jest jednak i to, że jest bezbolesna i nieinwazyjna. Dzięki zabiegowi dochodzi do znaczącej poprawy przepływu krwi, rozstępy znikają więc w wyniku naturalnych procesów. Taki stan rzeczy przyczynia się również do tego, że osoby decydujące się na terapię dwutlenkiem węgla nie muszą obawiać się jej skutków ubocznych, co nie jest przecież wcale oczywiste w przypadku wielu innych zabiegów. Praca nad rozstępami wykonywana jest zwykle w seriach. Tych odbywa się od 4 do 6.